Blog

Bahçelievler parke ustası ekimizle, İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Bahçelievler’de de laminat parke, lamine parke, masif parke, derzli parke, ahşap parke gibi her türlü parke döşeme işlerinizde çözümler üretiyoruz. Parke döşeme işi uzmanlık ister. Bahçelievler parke ustası, parke döşemeye başlamadan önce mekanda hazırlık yapmak gerekir. Bahçelievler parke döşeme ustası işe koyulmadan önce özellikle şunlara dikkat etmek gerekir;

• Parkeyi döşemeden önce su sistemi kontrol edilir ve sızıntı olup olmadığı kontrol edilir.
• Parke zeminin sıcaklığı 15 dereceden az olmamalıdır.
• Diğer tüm tadilatlar parke döşenmeden önce tamamlanmalıdır.
• Parke zeminin nem dengesinin korunması için pencere camları ve kar ayakkabısı takılması zorunludur.
• Parke döşeme işleminden önce, parseller ortamın nemine ayak uydurmak ve sonrasında kabarmamak için en az 2 gün koli içerisinde kalmalıdır.

• Masif parke zeminlerde poliüretan yapıştırıcılar tercih edilmelidir. Özellikle solvent bazlı ve su bazlı yapıştırıcılardan kaçınılmalıdır.
• Masif parke döşeme, odanın uzunluğuna paralel olarak döşenmelidir.
• Döşeme işleminden hemen sonra şap cila işlemi yerine 2 hafta bekledikten sonra şap cila işlemine geçilmesi daha doğrudur.
• Döşeme esnasında parsellerin şişmesini önlemek için parke ile duvar arasında 1.5-2 cm boşluk bırakılmalıdır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİM
Web: www.tadilasyon.com
e-mail: info@tadilasyon.com
Tel: +90 532 414 53 97

BAHÇELİEVLER PARKE DÖŞEME USTASI

TADİLASYON Bahçelievler parke ustası ekibi olarak, 30 yıla yakın tecrübemiz ile müşterilerimizin her türlü parke döşeme işlerinde kaliteli ve temiz işçilik, uygun fiyat anlayışıyla hizmetindeyiz. Bahçelievler parke döşeme ustası kadromuzla İstanbul’un tüm bölgelerinden hizmet vermekteyiz. Parke döşeme işlerinizde profesyonel Bahçelievler parke ustası, Bahçelievler sistre cila ustası ekibimizle çalışmanız durumunda problemsiz ve sağlam ve kaliteli bir ve aynı zamanda garantili iş elde edersiniz.
Her türlü parke değişimi, sıfırdan parke döşeme, parke yenileme, sistre cila, süpürgelik değişimi, şilte veya strafor üstüne parke döşeme, parke montaj ve tamiri için bizi arayabilirsiniz.

komple_tadilat_isleri

PARKE DÖŞEME

 

BAHÇELİEVLER PARKE USTASI

İstanbul Parke Ustası
Bahçelievler Parke Ustası Bahçelievler
Bahçelievler Cumhuriyet Mahallesi Parke Ustası
Bahçelievler Çobançeşme Mahallesi Parke Ustası
Bahçelievler Fevziçakmak Mahallesi Parke Ustası
Bahçelievler Hürriyet Mahallesi Parke Ustası
Bahçelievler Kocasinanmerkez Mahallesi Parke Ustası.

Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi Parke Ustası
Bahçelievler Soğanlı Mahallesi Parke Ustası
Bahçelievler Şirinevler Mahallesi Parke Ustası
Bahçelievler Yenibosnamerkez Mahallesi Parke Ustası
Bahçelievler Zafer Mahallesi Parke Ustası.

PARKE USTASI

BAHÇELİEVLER PARKE DÖŞEME

Bahçelievler laminat parke ustası, Bahçelievler parke ustası, Bahçelievler parke döşeme ustası, Bahçelievler parke döşeme, Bahçelievler laminat parke montaj ustası. Bahçelievler parke montaj ustası, parkeci, Bahçelievler laminat parke fiyatları, parke fiyatları, laminat parke işçilik fiyatları, parke işçilik fiyatları. Laminat parke ustası fiyatları, parke fiyatları, Bahçelievler parke ustası arayanlar, Bahçelievler parkeci ustası, Bahçelievler sistre cila ustası.

BAHÇELİEVLER PARKECİ

Bahçelievler Parke Ustası, Bahçelievler Parke Uygulama, Bahçelievler Parkeci, Bahçelievler Parke Firması, Bahçelievler Parke Döşeme Ustası, Bahçelievler Laminat Parke Ustası.

 

tadilasyon_iletisim

Bir cevap yazın