Blog

Banyo tadilatı maliyeti, Banyo yenileme maliyeti, En Uygun Banyo Yenileme Fiyatları, Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu.
Banyonuzu yenilemek evinize değer katar, ancak size pahalıya mal olmaması ve sorunsuz bir banyo tadilatı ve dekorasyonu, banyo yenileme için öncelikli olarak bir plan yapmanız gerekmektedir.

Banyo tadilatı maliyeti için ne kadar bütçeye ihtiyaç duyacağınız ise bir dizi faktöre bağlı. Evinizin konumu, mekânın büyüklüğü, kullanmak istediğiniz malzemeler ve banyo tadilatı işçilik fiyatları, toplam yenileme bütçenizi etkileyecektir.

tadilasyon_iletisimBANYO TADİLATI

Ortalama banyo tadilat fiyatı ne kadar? sorusunu banyo tadilat yaptırmak, banyo yenilemek isteyen herkesi sorar. Bir banyo tadilatının tam maliyeti, yapılacak tadilat işlemi belirleyecektir. Banyonuzu yenilerken yüzeysel bir tadilat planlıyorsanız, elbette bunun size maliyeti daha düşük olacaktır.
Elektrik tesisatının değiştirilmesinden, su tesisatının yenilenmesine, banyo dolaplarından, fayans ve seramiklerine, …vs detaylı bir banyo tadilatı için daha fazla bir bütçe ayırmanız gerekecektir.
Unutmamak gerekir ki banyo tadilat maliyeti büyük ölçüde kişisel tercihlerinize bağlıdır.

BANYO TADİLAT USTALARI

Belirttiğimiz gibi bir banyo tadilatının ne kadar tutacağı konusunda standart bir kural yoktur. TADİLASYON’un banyo tadilat ustalarına göre, tam bir banyo yenileme maliyeti yaklaşık 2 bin lira 10 bin lira arasında değişebilir. Banyo tadilat maliyeti, banyo yenileme işleminde ne yapmak istediğinize bağlı olarak değişiklik gösterir

UYGUN BANYO YENİLEME FİYAT

Banyonuzu yenilemenin maliyetini belirlemenin en iyi yolu ise farklı tadilat firmalarından teklif almaktır. Birkaç teklifiniz olduğunda, bütçenizi yönlendirmek için maliyetleri karşılaştırabilirsiniz.
TADİLASYON olarak yerinde keşif yaparak sizin banyo tadilat maliyeti çıkarıyor en uygun banyo yenileme fiyatı teklifi sunuyoruz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİM
Web: www.tadilasyon.com
e-mail: info@tadilasyon.com
Tel: +90 532 414 53 97

BANYO TADİLATI İŞÇİLİK FİYATLARI

Banyonuzun büyüklüğüne göre tadilatta kullanılacak yapı malzemeleri de değişiklik gösterecektir. Bütçenizi yaparken, banyo tadilatı işçilik fiyatlarının haricinde kullanılacak malzemeleri aşağıda sıraladık. Yapı marketlerinden alacağınız fiyatlarla ortalama banyo tadilat maliyetini çıkarabilirsiniz.

Küçük banyolarda kullanılacak yapı malzemeleri;
Fayans döşeme
Duş musluk
Lavabo musluk
Klozet
Ayna
Küvet
Duşakabin
Aydınlatma
Elektik tesisatı
Su tesisatı
Kaplamalar
Boya
İşçilik maliyetleri

BANYO TADİLAT MALİYETİ

Seramikler:
Banyo tadilat maliyeti için banyo seramik fiyatlarını bilmekte fayda var. Banyonun şıklığını yansıtan temel dekorasyon unsuru olan seramikler, kalite olarak sınıf sınıf olduğundan fiyatlar da buna göre, değişkenlik gösterir. Ortalama, birinci sınıf bir banyo seramiği metrekare ortalama fiyatı 50 lira ile 90 lira arasında farklılık gösterir.

BANYO YENİLEME İŞLERİ

Banyo Mobilyaları
Banyo tadilatı, dekorasyonu ya da banyo yenileme işlerinin bir diğer adımı da banyo mobilyalarının belirlenmesidir.
Banyonuzdaki dekorasyon bütünlüğünü sağlamak için ona göre mobilyalar seçilmelidir. Duşa kabin dışında kalan lavabo, lavabo tezgâhı, ayna, klozet gibi mobilyaları birinci sınıf seçtiğinizde ortalama 2000 lira ile 7500 lira arasında bir maliyetimiz olacaktır. Elbette, lavabo tezgâhının uzunluğu, kullanılan malzemenin cinsi, türü fiyat aralığını tespit etmektedir

KLOZET DUŞ KABİNİ

Klozet için ortalama 750 lira, duş kabini ortalama 1500 lira ile 6000 lira arası
Banyo alanının açılması 500 TL ila 1500 TL arası
Banyo ısı sistemi ve yalıtımı 1500 TL ila 3750 TL arası
Su sızdırmazlık yalıtımı 500 TL ila 1500 TL arası
Su tesisatı değiştirme 350 TL ila 1800 TL arası
Elektrik tesisatı değiştirme 200 TL ila 2300 TL arasında ortalama bir rakam ayırabilirsiniz.

NOT: Yukarıda belirtilen rakamlar ortalama maliyetlerdir. Piyasa şartlarına göre, değişiklik gösterebilir. Güncel maliyetleri için lütfen teklif alınız…..

UCUZ BANYO YENİLEME

Banyo tadilat, banyo tadilatı, banyo tadilat hesaplama, banyo tadilat örnekleri, banyo tadilati maliyeti, ucuz banyo yenileme, banyo yenileme maliyeti.

Banyo tadilatı maliyeti, banyo tadilati maliyeti, banyo tadilat maliyeti, banyo tadilatı maliyet, banyo tadilatı fiyatı, banyo tadilat maliyet.

BANYO TADİLAT ÖRNEKLERİ

Banyo tadilat hesaplama, ucuz banyo yenileme, banyo tadilat örnekleri, banyo yenileme fikirleri, banyo tadilatı işçilik fiyatları. Banyo tadilatı kaç gün sürer, koçtaş banyo yenileme, banyo tadilat fiyatları istanbul, banyo tadilat fiyatları ankara.

BANYO TADİLATI NASIL YAPILIR

Banyo tadilatı kaç gün sürer, banyo tadilatı işçilik fiyatları, banyo tadilatı nasıl yapılır, banyo tadilatı fiyat, banyo tadilatı izmir, banyo tadilatı ankara, banyo tadilati maliyeti, banyo tadilatı ataşehir, Banyo tadilatı nasıl yapılır.

Bir Cevap Yazın