Blog

Başakşehir parke ustası ekimizle, İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Başakşehir’de de laminat parke, lamine parke, masif parke, derzli parke, ahşap parke gibi her türlü parke döşeme işlerinizde çözümler üretiyoruz. Parke döşeme işi uzmanlık ister. Başakşehir parke ustası, parke döşemeye başlamadan önce mekanda hazırlık yapmak gerekir. Başakşehir parke döşeme ustası işe koyulmadan önce özellikle şunlara dikkat etmek gerekir;

• Parkeyi döşemeden önce su sistemi kontrol edilir ve sızıntı olup olmadığı kontrol edilir.
• Parke zeminin sıcaklığı 15 dereceden az olmamalıdır.
• Diğer tüm tadilatlar parke döşenmeden önce tamamlanmalıdır.
• Parke zeminin nem dengesinin korunması için pencere camları ve kar ayakkabısı takılması zorunludur.
• Parke döşeme işleminden önce, parseller ortamın nemine ayak uydurmak ve sonrasında kabarmamak için en az 2 gün koli içerisinde kalmalıdır.

• Masif parke zeminlerde poliüretan yapıştırıcılar tercih edilmelidir. Özellikle solvent bazlı ve su bazlı yapıştırıcılardan kaçınılmalıdır.
• Masif parke döşeme, odanın uzunluğuna paralel olarak döşenmelidir.
• Döşeme işleminden hemen sonra şap cila işlemi yerine 2 hafta bekledikten sonra şap cila işlemine geçilmesi daha doğrudur.
• Döşeme esnasında parsellerin şişmesini önlemek için parke ile duvar arasında 1.5-2 cm boşluk bırakılmalıdır.

BAŞAKŞEHİR PARKE DÖŞEME USTASI

TADİLASYON Başakşehir parke ustası ekibi olarak, 30 yıla yakın tecrübemiz ile müşterilerimizin her türlü parke döşeme işlerinde kaliteli ve temiz işçilik, uygun fiyat anlayışıyla hizmetindeyiz. Başakşehir parke döşeme ustası kadromuzla İstanbul’un tüm bölgelerinden hizmet vermekteyiz. Parke döşeme işlerinizde profesyonel Başakşehir parke ustası, Başakşehir sistre cila ustası ekibimizle çalışmanız durumunda problemsiz ve sağlam ve kaliteli bir ve aynı zamanda garantili iş elde edersiniz.
Her türlü parke değişimi, sıfırdan parke döşeme, parke yenileme, sistre cila, süpürgelik değişimi, şilte veya strafor üstüne parke döşeme, parke montaj ve tamiri için bizi arayabilirsiniz.

komple_tadilat_isleri

PARKE DÖŞEME

 

BAŞAKŞEHİR PARKE USTASI

İstanbul Parke Ustası
Başakşehir Parke Ustası Başakşehir
Başakşehir Altınşehir Parke Ustası
Başakşehir Bahçeşehir 1.Kısım Parke Ustası
Başakşehir Bahçeşehir 2.Kısım Parke Ustası.
Başakşehir 2. Etap Parke Ustası
Başakşehir 5. Etap Parke Ustası
Başakşehir 4. Etap Parke Ustası
Başakşehir Onurkent Parke Ustası.

Başakşehir Güvercintepe Parke Ustası
Başakşehir Kayabaşı Parke Ustası
Başakşehir TOKİ Kayaşehir Parke Ustası.
Başakşehir Organize Sanayi Bölgesi Parke Ustası.
Başakşehir Şahintepe Parke Ustası.
Başakşehir Ziyagökalp Parke Ustası.

PARKE USTASI

BAŞAKŞEHİR PARKE DÖŞEME

Başakşehir laminat parke ustası, Başakşehir parke ustası, Başakşehir parke döşeme ustası, Başakşehir parke döşeme, Başakşehir laminat parke montaj ustası. Başakşehir parke montaj ustası, parkeci, Başakşehir laminat parke fiyatları, parke fiyatları, laminat parke işçilik fiyatları, parke işçilik fiyatları. Laminat parke ustası fiyatları, parke fiyatları, Başakşehir parke ustası arayanlar, Başakşehir parkeci ustası, Başakşehir sistre cila ustası.

BAŞAKŞEHİR PARKECİ

Başakşehir Parke Ustası, Başakşehir Parke Uygulama, Başakşehir Parkeci, Başakşehir Parke Firması, Başakşehir Parke Döşeme Ustası, Başakşehir Laminat Parke Ustası.

 

tadilasyon_iletisim

Bir cevap yazın