Blog

Bayrampaşa parke ustası ekimizle, İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Bayrampaşa’da da laminat parke, lamine parke, masif parke, derzli parke, ahşap parke gibi her türlü parke döşeme işlerinizde çözümler üretiyoruz. Parke döşeme işi uzmanlık ister. Bayrampaşa parke ustası, parke döşemeye başlamadan önce mekanda hazırlık yapmak gerekir. Bayrampaşa parke döşeme ustası işe koyulmadan önce özellikle şunlara dikkat etmek gerekir;

• Parkeyi döşemeden önce su sistemi kontrol edilir ve sızıntı olup olmadığı kontrol edilir.
• Parke zeminin sıcaklığı 15 dereceden az olmamalıdır.
• Diğer tüm tadilatlar parke döşenmeden önce tamamlanmalıdır.
• Parke zeminin nem dengesinin korunması için pencere camları ve kar ayakkabısı takılması zorunludur.
• Parke döşeme işleminden önce, parseller ortamın nemine ayak uydurmak ve sonrasında kabarmamak için en az 2 gün koli içerisinde kalmalıdır.

• Masif parke zeminlerde poliüretan yapıştırıcılar tercih edilmelidir. Özellikle solvent bazlı ve su bazlı yapıştırıcılardan kaçınılmalıdır.
• Masif parke döşeme, odanın uzunluğuna paralel olarak döşenmelidir.
• Döşeme işleminden hemen sonra şap cila işlemi yerine 2 hafta bekledikten sonra şap cila işlemine geçilmesi daha doğrudur.
• Döşeme esnasında parsellerin şişmesini önlemek için parke ile duvar arasında 1.5-2 cm boşluk bırakılmalıdır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİM
Web: www.tadilasyon.com
e-mail: info@tadilasyon.com
Tel: +90 532 414 53 97

BAYRAMPAŞA PARKE DÖŞEME USTASI

TADİLASYON Bayrampaşa parke ustası ekibi olarak, 30 yıla yakın tecrübemiz ile müşterilerimizin her türlü parke döşeme işlerinde kaliteli ve temiz işçilik, uygun fiyat anlayışıyla hizmetindeyiz. Bayrampaşa parke döşeme ustası kadromuzla İstanbul’un tüm bölgelerinden hizmet vermekteyiz. Parke döşeme işlerinizde profesyonel Bayrampaşa parke ustası, Bayrampaşa sistre cila ustası ekibimizle çalışmanız durumunda problemsiz ve sağlam ve kaliteli bir ve aynı zamanda garantili iş elde edersiniz.
Her türlü parke değişimi, sıfırdan parke döşeme, parke yenileme, sistre cila, süpürgelik değişimi, şilte veya strafor üstüne parke döşeme, parke montaj ve tamiri için bizi arayabilirsiniz.

 

komple_tadilat_isleri

PARKE DÖŞEME

BAYRAMPAŞA PARKE USTASI

İstanbul Parke Ustası
Bayrampaşa Parke Ustası Bayrampaşa
Bayrampaşa Altıntepsi Parke Ustası
Bayrampaşa Cevatpaşa Parke Ustası
Bayrampaşa İsmetpaşa Parke Ustası
Bayrampaşa Kartaltepe Parke Ustası
Bayrampaşa Kocatepe Parke Ustası.

Bayrampaşa Muratpaşa Parke Ustası
Bayrampaşa Ortamahalle Parke Ustası
Bayrampaşa Terazidere Parke Ustası
Bayrampaşa Vatan Parke Ustası
Bayrampaşa Yenidoğan Parke Ustası
Bayrampaşa Yıldırım Parke Ustası.

PARKE USTASI

BAYRAMPAŞA PARKE DÖŞEME

Bayrampaşa laminat parke ustası, Bayrampaşa parke ustası, Bayrampaşa parke döşeme ustası, Bayrampaşa parke döşeme, Bayrampaşa laminat parke montaj ustası. Bayrampaşa parke montaj ustası, parkeci, Bayrampaşa laminat parke fiyatları, parke fiyatları, laminat parke işçilik fiyatları, parke işçilik fiyatları. Laminat parke ustası fiyatları, parke fiyatları, Bayrampaşa parke ustası arayanlar, Bayrampaşa parkeci ustası, Bayrampaşa sistre cila ustası.

BAYRAMPAŞA PARKECİ

Bayrampaşa Parke Ustası, Bayrampaşa Parke Uygulama, Bayrampaşa Parkeci, Bayrampaşa Parke Firması, Bayrampaşa Parke Döşeme Ustası, Bayrampaşa Laminat Parke Ustası.

 

tadilasyon_iletisim

Bir cevap yazın