Blog

Ev dekorasyonu fikirleri
Evinizin dekorunu mu değiştireceksiniz? Evlerinizi daha canlı hale getirmek için hangi teknikleri kullanacağınız konusunda endişeleniyor musunuz? Dekorasyon, bir sanat biçimidir ve çok fazla kontrol ve denge gerektirir. Birçok deneyim ve ayrıntıları göz atmanız, şık ve kullanışlı bir ev dekorasyonu ortaya koymanızda da size iyi bir rehber olabilir. Bu yüzden, yeni başlayanlar için evlerinizi değer katacak 5 kolay kolay dekorasyon fikir listesi hazırladık. Ev tadilat ve dekorasyonu fikirlerine birlikte gözatalım;

1. IŞIKLANDIRMA
ev_dekorasyonu_isiklandirma
Süslü bir aydınlatma parçasının başaramayacağı çok az şey var. Yani ilk ev dekorasyon göreviniz bazı mükemmel ışık fikstürlerinin küratörlüğünü yapmak ve bunları evinizin her yerine stratejik yerlere yerleştirmektir. Duvar lambaları, dengesiz ışık yansıtmasıyla farklı bir ortam oluşturabilir, ama tavana asılı ışıklar ve modern avizeler, biraz daha cesur olmak için ihtiyacınız olan alanlarda en iyi şekilde çalışırlar.

2. MASA DEKORU
ev_dekorasyonu_masa_dakoruMobilya tüm iç tasarımın önemli bir parçasıdır. Bu nedenle masa dekoru, genel havayı zenginleştirmede çok önemli bir rol oynamaktadır. Mumları, çiçek aranjmanlarını, potpourri kaselerini ve diğer şeyleri istediğiniz kadar basit veya ayrıntılı bir masa düzenlemesi oluşturmak için kullanabilirsiniz.

3. GİZLİ KOY IŞIKLARI HER ZAMAN ÇALIŞIR

ev_dekoru_fikirleriTavanlardaki gizli koylar, iç mekanlarınıza ince ve sofistike bir cazibe katarlar. Benzer şekilde, gömme aydınlatma mobilyalarını kullanarak ev dekorunuzu geliştirmek için mükemmel bir yoldur. Arkadan aydınlatmalı yerleşik raflar, medya duvarları ve hatta mutfak adaları evinizin iç mekânlarını stil ile dekore etmenin en mükemmel yoludur.

4. BÜYÜK ALANLARDA PELUŞ MOBİLYALAR
ev_dekorasyonu_fikirleri
Evinizde, ne yapacağınızı bilmediğiniz büyük, boş alanlarınız varsa, buraları, peluş aksan sandalyelerle donatabilirsiniz. Bu şekilde, evinizin genel düzeni boş görünmezken, rahatlamak için fazladan bir alanınız olacak. Buraları, bir zemin lambası, bir halı veya bir dizi minderle daha da süsleyebilirsiniz.

5. KÜÇÜK KUŞTU KÖŞELERDEN YARARLANIN
ev_dekorasyonu_fikirleriiHerkesin evlerinde ne yapacağını bilemediği bir kuytu alan vardır. Buraları fonksiyonel ve estetik açıdan zevkli hale getirmek için vurgu mobilya, küçük masalar koyabilir ya da Osmanlı köşesi ve benzeri şekilde dekore edebilirsiniz!

Ev tadilat ve dekorasyonu

ev dekorasyonu fikirleri 2018, ev dekorasyon fikirleri salon, pratik ev dekorasyon fikirleri, tasarım dekorasyon fikirleri. Ev dekorasyon modelleri resimli, ev dekorasyonu salon, ev dekorasyon fikirleri kendin yap. Ev tadilat ve dekorasyonu, Komple ev tadilatı.  Tadilat ve dekorasyon işleri.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİM

Web: www.tadilasyon.com
e-mail: info@tadilasyon.com
Tel: +90 532 414 53 97

 

tadilasyon_iletisim

 

 

Bir cevap yazın