Blog

Fatih parke ustası ekimizle, İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Fatih’te de laminat parke, lamine parke, masif parke, derzli parke, ahşap parke gibi her türlü parke döşeme işlerinizde çözümler üretiyoruz. Parke döşeme işi uzmanlık ister. Fatih parke ustası, parke döşemeye başlamadan önce mekanda hazırlık yapmak gerekir. Fatih parke döşeme ustası işe koyulmadan önce özellikle şunlara dikkat etmek gerekir;

• Parkeyi döşemeden önce su sistemi kontrol edilir ve sızıntı olup olmadığı kontrol edilir.
• Parke zeminin sıcaklığı 15 dereceden az olmamalıdır.
• Diğer tüm tadilatlar parke döşenmeden önce tamamlanmalıdır.
• Parke zeminin nem dengesinin korunması için pencere camları ve kar ayakkabısı takılması zorunludur.
• Parke döşeme işleminden önce, parseller ortamın nemine ayak uydurmak ve sonrasında kabarmamak için en az 2 gün koli içerisinde kalmalıdır.

• Masif parke zeminlerde poliüretan yapıştırıcılar tercih edilmelidir. Özellikle solvent bazlı ve su bazlı yapıştırıcılardan kaçınılmalıdır.
• Masif parke döşeme, odanın uzunluğuna paralel olarak döşenmelidir.
• Döşeme işleminden hemen sonra şap cila işlemi yerine 2 hafta bekledikten sonra şap cila işlemine geçilmesi daha doğrudur.
• Döşeme esnasında parsellerin şişmesini önlemek için parke ile duvar arasında 1.5-2 cm boşluk bırakılmalıdır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİM
Web: www.tadilasyon.com
e-mail: info@tadilasyon.com
Tel: +90 532 414 53 97

FATİH PARKE DÖŞEME USTASI

TADİLASYON Fatih parke ustası ekibi olarak, 30 yıla yakın tecrübemiz ile müşterilerimizin her türlü parke döşeme işlerinde kaliteli ve temiz işçilik, uygun fiyat anlayışıyla hizmetindeyiz. Fatih parke döşeme ustası kadromuzla İstanbul’un tüm bölgelerinden hizmet vermekteyiz. Parke döşeme işlerinizde profesyonel Fatih parke ustası, Fatih sistre cila ustası ekibimizle çalışmanız durumunda problemsiz ve sağlam ve kaliteli bir ve aynı zamanda garantili iş elde edersiniz.
Her türlü parke değişimi, sıfırdan parke döşeme, parke yenileme, sistre cila, süpürgelik değişimi, şilte veya strafor üstüne parke döşeme, parke montaj ve tamiri için bizi arayabilirsiniz.

 

komple_tadilat_isleri

PARKE DÖŞEME

 

FATİH PARKE USTASI

İstanbul Parke Ustası
Fatih Parke Ustası Fatih
Fatih Aksaray Mahallesi Parke Ustası.
Fatih Akşemsettin Mahallesi Parke Ustası.
Fatih Alemdar Mahallesi Parke Ustası.
Fatih Ali Kuşçu Mahallesi Parke Ustası.

Fatih Atikali Mahallesi Parke Ustası.
Fatih Ayvansaray Mahallesi Parke Ustası.
Fatih Balabanağa Mahallesi Parke Ustası.

Fatih Balat Mahallesi Parke Ustası.
Fatih Beyazıt Mahallesi Parke Ustası.
Fatih Binbirdirek Mahallesi Parke Ustası.
Fatih Cankurtaran Mahallesi Parke Ustası.
Fatih Cerrahpaşa Mahallesi Parke Ustası.

PARKE USTASI

 

FATİH PARKE DÖŞEME

Fatih laminat parke ustası, Fatih parke ustası, Fatih parke döşeme ustası, Fatih parke döşeme, Fatih laminat parke montaj ustası. Fatih parke montaj ustası, parkeci, Fatih laminat parke fiyatları, parke fiyatları, laminat parke işçilik fiyatları, parke işçilik fiyatları. Laminat parke ustası fiyatları, parke fiyatları, Fatih parke ustası arayanlar, Fatih parkeci ustası, Fatih sistre cila ustası.

FATİH PARKECİ

Fatih Parke Ustası, Fatih Parke Uygulama, Fatih Parkeci, Fatih Parke Firması, Fatih Parke Döşeme Ustası, Fatih Laminat Parke Ustası.

tadilasyon_iletisim

Bir cevap yazın