Blog

Kadıköy mutfak tadilatı, Kadıköy mutfak tadilat ve dekorasyonu, Kadıköy mutfak yenileme. Kadıköy mutfak dolabı, Kadıköy mutfak dolabı.

Evimizin her yeri bizim için kıymetlidir. Ancak mutfakların hanımlar için ayrı bir yeri vardır. Bazen eskiyen dekorasyonu yenilemek, bazen de kullanım kolaylığı sağlamak, amacıyla mutfaklarımızı yenileme ihtiyacı duyarız.
TADİLASYON.com olarak, İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Kadıköy’de de mutfak tadilatı ve dekorasyonu hizmeti vermekteyiz.

Tek elden tüm hizmet anlayışıyla hareket eden TADİLASYON.com, Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu işlerinde fayans, parke, su tesisatı, elektrik tesisatı gibi her kalemde ustaları bünyesindeki barındırarak müşterilerinin tek muhatabı olarak çözümler üretmektedir. Böylelikle müşterimiz, tek tadilat firmasıyla muhatap olup, hem zamandan hem da bütçelerinden tasarruf sağlayacaklardır.
TADİLASYON.com’un usta elleri ile mutfaklarınız inanılmaz dönüşümlerle canlanıyor.

KADIKÖY KOMPLE MUTFAK TADİLATI

TADİLASYON.com olarak, Kadıköy komple mutfak tadilatı ya da mutfak dekorasyonu hizmeti verdiğimiz gibi talebe göre özel uygulamalar da yapıyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda mutfak dolabı yenilemesi ya da tezgâh fayans yenilemesi gibi küçük dokunuşlarla da mutfaklarda büyük değişim sağlıyoruz.

TADİLASYON NASIL ÇALIŞIYOR?
Müşterilerimizden gelen Kadıköy mutfak tadilatı, Kadıköy mutfak yenileme ya da Kadıköy mutfak dekorasyonu talebini aldıktan sonra, işlem yapılacak yerde keşif yapmaktayız. Yapılan keşif ardından izlediğimiz yol şöyle;

ÖNCE PLANLAMA YAPIYORUZ?
Evinize – iş yerinize gelip mutfağınızın genel ölçülerini alarak keşif yapıyoruz. Keşif sonrası bütçe planı hazırlayıp detayları ile birlikte size teklifimizi sunuyoruz. Teklifimiz kabul edilirse, (talep halinde) mutfağınızı bütçenize ve zevkinize göre tasarlayıp 3D çizim ve modelleme yapıyoruz. Ardından kullanılacak malzeme belirlenerek detayları içeren karşılıklı hakların korunması adına sözleşme hazırlıyoruz. Bu sözleşmede başlama ve bitiş süresini belirtiyoruz.

SONRA UYGULAMAYA GEÇİYORUZ
Mutfağınızın önceki tüm eski malzemesini ve tadilat esnasında çıkan hafriyat malzemesini naklederek şehir çöplüğüne taşıyoruz.
Mutfağınızın elektrik ve sıhhi tesisatını yeni plana göre yeniliyoruz.
Belirlenen fayans, cam mozaik, dekor, granit ve mutfak dolabı uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.
Belirlenen eviye batarya armatür led aydınlatma ve diğer aksesuarların montajını yapıyoruz.
Tadilat sonrası mutfağınızın en ince detayına kadar genel temizliğini yapıp teslim ediyoruz.

MUTFAK TADİLAT ÖRNEKLERİ
Mutfak tadilat örnekleri mizi PROJELERİMİZ sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

MUTFAK TADİLAT FİYATLARI

Kadıköy mutfak tadilat fiyatları, tadilat ve dekorasyonda tercih edilecek malzemelerin yanı sıra, yapılacak uygulamaya göre değişiklik gösterir. Sağlıklı bir mutfak tadilat fiyatı nın yapılacak keşiften sonra verilebileceğini unutmamak gerekir. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

İLETİŞİM
Web: www.tadilasyon.com
e-mail: info@tadilasyon.com
Tel: +90 532 414 53 97

MUTFAK TADİLATI KAÇ GÜN SÜRER?
Mutfak Tadilatı kaç gün sürer? Mutfak Tadilatı ne kadar sürer? sorularının yanıtı, mutfakta yapılacak tadilat ve dekorasyon işlerine göre değişiklik gösterir. Mutfak dolapları hazır alınırsa bu süre çok daha olurken, mutfak dolapları özel yaptırılırsa kullanılan malzemenin türüne göre, tadilat süresi uzayacaktır. Membran ve profil kapaklı mutfaklar kısa sürede üretilebilirken ahşap kaplama ve lake mutfaklar için bu süre daha uzun olmaktadır. Mutfak dolabı üretimi sürerken, mutfaktaki tadilat işleri eş zamanlı olarak devam eder. Mutfak Tadilatı ortalama bir hafta ile bir ay sürmektedir.

KADIKÖY MUTFAK TADİLAT

İstanbul Kadıköy Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Kadıköy Acıbadem Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.
Kadıköy Bostancı Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.
Kadıköy Caddebostan Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.
Kadıköy Caferağa Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.
Kadıköy Dumlupınar Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.
Kadıköy Eğitim Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.
Kadıköy Erenköy Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.
Kadıköy Fenerbahçe Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.
Kadıköy Feneryolu Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.
Kadıköy Fikirtepe Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.
Kadıköy Göztepe Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.
Kadıköy Hasanpaşa Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.
Kadıköy Koşuyolu Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.
Kadıköy Kozyatağı Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.
Kadıköy Merdivenköy Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.
Kadıköy Ondokuzmayıs Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.
Kadıköy Osmanağa Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.
Kadıköy Rasimpaşa Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.
Kadıköy Sahrayıcedit Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.
Kadıköy Suadiye Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.
Kadıköy Zühtüpaşa Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.

Kadıköy mutfak, Kadıköy mutfak tezgahı, Kadıköy mutfak dolabı, Kadıköy mutfak dolapları, Kadıköy mutfak tadilat, beyaz mutfak Kadıköy, mutfak dekorasyonu Kadıköy.
Kadıköy mutfak tadilat, Kadıköy mutfak tadilatı, Kadıköy mutfak tadilat örnekleri.
Kadıköy mutfak tadilat fiyatları, Kadıköy mutfak tadilatı kaç gün sürer. Kadıköy mutfak tadilatları, mutfak tadilatı Kadıköy, mutfak tadilatı İstanbul. Mutfak tadilatı yaptıranlar, mutfak tadilatı ankara. Mutfak tadilat fikirleri, mutfak tadilat modelleri, mutfak tadilat dekorasyon. Mutfak tadilat fiyatı, mutfak tadilat aşamaları, mutfak tadilat Kadıköy, mutfak tadilatı armut.

KADIKÖY MUTFAK TADİLAT FİRMALARI

Kadıköy mutfak banyo tadilat fiyatları, Kadıköy mutfak banyo tadilat. Kadıköy mutfak banyo tadilat firmaları, Kadıköy mutfak banyo tadilatı, Kadıköy mutfak banyo tadilat fiyat, Kadıköy mutfak dolapları tadilat. Kadıköy mutfak dolabı tadilatı, Kadıköy mutfak dolapları tadilatı. Kadıköy mutfak dolabı tadilat, Kadıköy mutfak dekorasyonu tadilat. Kadıköy mutfak dolap tadilatı, Kadıköy mutfak tadilat dekorasyon, Kadıköy eski mutfak tadilat.
Kadıköy mutfak tadilatı fiyatları, Kadıköy mutfak tadilatı fiyat. Mutfak tadilat hesaplama, mutfak tadilatı hesaplama, Kadıköy mutfak tadilat işleri, mutfak tadilat istanbul. Mutfak tadilatı kaça mal olur. Mutfak tadilatı ne kadar tutar, mutfak tadilatı ne kadar sürer. Mutfak tadilatı kaça mal olur 2018, mutfak tadilatı kaça mal olur 2019

MUTFAK MODELLERİ

Mutfak tadilatı kaç para, Kadıköy mutfak komple tadilat, Kadıköy mutfak tadilatı ne kadara mal olur.
Kadıköy mutfak tadilatı ne kadar, Kadıköy mutfak tadilat maliyeti, Kadıköy mutfak tadilatı maliyeti. Mutfak tadilatı nasıl yapılır, mutfak tadilat sözleşmesi, mutfak tadilatı öncesi sonrası, mutfak tezgâhı tadilat. Mutfak tezgâh tadilat mutfak banyo tuvalet tadilat. Kadıköy de mutfak tadilatı yapan firmalar. Kadıköy mutfak tadilatı yapanlar, İstanbulda mutfak tadilatı yapan firmalar. Mutfak modelleri, mutfak dolabı, mutfak masası, mutfak dolapları, mutfak dolap, beyaz mutfak.

Bir cevap yazın