Blog

Kağıthane mutfak tadilatı, Kağıthane mutfak tadilat ve dekorasyonu, Kağıthane mutfak yenileme. Kağıthane mutfak dolabı, Kağıthane mutfak dolabı.

Evimizin her yeri bizim için kıymetlidir. Ancak mutfakların hanımlar için ayrı bir yeri vardır. Bazen eskiyen dekorasyonu yenilemek, bazen de kullanım kolaylığı sağlamak, amacıyla mutfaklarımızı yenileme ihtiyacı duyarız.
TADİLASYON.com olarak, İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Kağıthane’de de mutfak tadilatı ve dekorasyonu hizmeti vermekteyiz.

Tek elden tüm hizmet anlayışıyla hareket eden TADİLASYON.com, Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu işlerinde fayans, parke, su tesisatı, elektrik tesisatı gibi her kalemde ustaları bünyesindeki barındırarak müşterilerinin tek muhatabı olarak çözümler üretmektedir. Böylelikle müşterimiz, tek tadilat firmasıyla muhatap olup, hem zamandan hem da bütçelerinden tasarruf sağlayacaklardır.
TADİLASYON.com’un usta elleri ile mutfaklarınız inanılmaz dönüşümlerle canlanıyor.

KAĞITHANE KOMPLE MUTFAK TADİLATI

TADİLASYON.com olarak, Kağıthane komple mutfak tadilatı ya da mutfak dekorasyonu hizmeti verdiğimiz gibi talebe göre özel uygulamalar da yapıyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda mutfak dolabı yenilemesi ya da tezgâh fayans yenilemesi gibi küçük dokunuşlarla da mutfaklarda büyük değişim sağlıyoruz.

TADİLASYON NASIL ÇALIŞIYOR?
Müşterilerimizden gelen Kağıthane mutfak tadilatı, Kağıthane mutfak yenileme ya da Kağıthane mutfak dekorasyonu talebini aldıktan sonra, işlem yapılacak yerde keşif yapmaktayız. Yapılan keşif ardından izlediğimiz yol şöyle;

ÖNCE PLANLAMA YAPIYORUZ?
Evinize – iş yerinize gelip mutfağınızın genel ölçülerini alarak keşif yapıyoruz. Keşif sonrası bütçe planı hazırlayıp detayları ile birlikte size teklifimizi sunuyoruz. Teklifimiz kabul edilirse, (talep halinde) mutfağınızı bütçenize ve zevkinize göre tasarlayıp 3D çizim ve modelleme yapıyoruz. Ardından kullanılacak malzeme belirlenerek detayları içeren karşılıklı hakların korunması adına sözleşme hazırlıyoruz. Bu sözleşmede başlama ve bitiş süresini belirtiyoruz.

SONRA UYGULAMAYA GEÇİYORUZ
Mutfağınızın önceki tüm eski malzemesini ve tadilat esnasında çıkan hafriyat malzemesini naklederek şehir çöplüğüne taşıyoruz.
Mutfağınızın elektrik ve sıhhi tesisatını yeni plana göre yeniliyoruz.
Belirlenen fayans, cam mozaik, dekor, granit ve mutfak dolabı uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.
Belirlenen eviye batarya armatür led aydınlatma ve diğer aksesuarların montajını yapıyoruz.
Tadilat sonrası mutfağınızın en ince detayına kadar genel temizliğini yapıp teslim ediyoruz.

MUTFAK TADİLAT ÖRNEKLERİ
Mutfak tadilat örnekleri mizi PROJELERİMİZ sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

MUTFAK TADİLAT FİYATLARI

Kağıthane mutfak tadilat fiyatları, tadilat ve dekorasyonda tercih edilecek malzemelerin yanı sıra, yapılacak uygulamaya göre değişiklik gösterir. Sağlıklı bir mutfak tadilat fiyatı nın yapılacak keşiften sonra verilebileceğini unutmamak gerekir. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.
İLETİŞİM
Web: www.tadilasyon.com
e-mail: info@tadilasyon.com
Tel: +90 532 414 53 97

MUTFAK TADİLATI KAÇ GÜN SÜRER?

Mutfak Tadilatı kaç gün sürer? Mutfak Tadilatı ne kadar sürer? sorularının yanıtı, mutfakta yapılacak tadilat ve dekorasyon işlerine göre değişiklik gösterir. Mutfak dolapları hazır alınırsa bu süre çok daha olurken, mutfak dolapları özel yaptırılırsa kullanılan malzemenin türüne göre, tadilat süresi uzayacaktır. Membran ve profil kapaklı mutfaklar kısa sürede üretilebilirken ahşap kaplama ve lake mutfaklar için bu süre daha uzun olmaktadır. Mutfak dolabı üretimi sürerken, mutfaktaki tadilat işleri eş zamanlı olarak devam eder. Mutfak Tadilatı ortalama bir hafta ile bir ay sürmektedir.

KAĞITHANE MUTFAK TADİLATI

Kağıthane Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Kağıthane Çağlayan Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Kağıthane Çeliktepe Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Kağıthane Emniyetevleri Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Kağıthane Gültepe Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Kağıthane Gürsel Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Kağıthane Hamidiye Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.

Kağıthane Harmantepe Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Kağıthane Hürriyet Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Kağıthane Merkez Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Kağıthane Mehmetakifersoy Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Kağıthane Nurtepe Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Kağıthane Ortabayır Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Kağıthane Sanayi Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.

Kağıthane Seyrantepe Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Kağıthane Sultan Selim Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Kağıthane Şirintepe Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Kağıthane Talatpaşa Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.

Kağıthane Telsizler Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Kağıthane Yahyakemal Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Kağıthane Yeşilce Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.

MUTFAK TADİLAT FİKİRLERİ
Kağıthane mutfak, Kağıthane mutfak tezgahı, Kağıthane mutfak dolabı, Kağıthane mutfak dolapları, Kağıthane mutfak tadilat, beyaz mutfak Kağıthane, mutfak dekorasyonu Kağıthane.
Kağıthane mutfak tadilat, Kağıthane mutfak tadilatı, Kağıthane mutfak tadilat örnekleri.
Kağıthane mutfak tadilat fiyatları, Kağıthane mutfak tadilatı kaç gün sürer. Kağıthane mutfak tadilatları, mutfak tadilatı Kağıthane, mutfak tadilatı istanbul. Mutfak tadilatı yaptıranlar, mutfak tadilatı ankara. Mutfak tadilat fikirleri, mutfak tadilat modelleri, mutfak tadilat dekorasyon. Mutfak tadilat fiyatı, mutfak tadilat aşamaları, mutfak tadilat Kağıthane, mutfak tadilatı armut.

KAĞITHANE MUTFAK TADİLAT FİRMALARI
Kağıthane mutfak banyo tadilat fiyatları, Kağıthane mutfak banyo tadilat. Kağıthane mutfak banyo tadilat firmaları, Kağıthane mutfak banyo tadilatı, Kağıthane mutfak banyo tadilat fiyat, Kağıthane mutfak dolapları tadilat. Kağıthane mutfak dolabı tadilatı, Kağıthane mutfak dolapları tadilatı. Kağıthane mutfak dolabı tadilat, Kağıthane mutfak dekorasyonu tadilat. Kağıthane mutfak dolap tadilatı, Kağıthane mutfak tadilat dekorasyon, Kağıthane eski mutfak tadilat.
Kağıthane mutfak tadilatı fiyatları, Kağıthane mutfak tadilatı fiyat. Mutfak tadilat hesaplama, mutfak tadilatı hesaplama, Kağıthane mutfak tadilat işleri, mutfak tadilat istanbul. Mutfak tadilatı kaça mal olur. mutfak tadilatı ne kadar tutar, mutfak tadilatı ne kadar sürer. Mutfak tadilatı kaça mal olur 2018, mutfak tadilatı kaça mal olur 2019

MUTFAK MODELLERİ

Mutfak tadilatı kaç para, Kağıthane mutfak komple tadilat, Kağıthane mutfak tadilatı ne kadara mal olur.
Kağıthane mutfak tadilatı ne kadar, Kağıthane mutfak tadilat maliyeti, Kağıthane mutfak tadilatı maliyeti. Mutfak tadilatı nasıl yapılır, mutfak tadilat sözleşmesi, mutfak tadilatı öncesi sonrası, mutfak tezgâhı tadilat. Mutfak tezgâh tadilat mutfak banyo tuvalet tadilat. Kağıthane de mutfak tadilatı yapan firmalar. Kağıthane mutfak tadilatı yapanlar, istanbulda mutfak tadilatı yapan firmalar. Mutfak modelleri, mutfak dolabı, mutfak masası, mutfak dolapları, mutfak dolap, beyaz mutfak.

 

Bir Cevap Yazın