Blog

Komple Tadilat, Komple tadilat İstanbul, Komple tadilat ve dekorasyon.
Komple ev tadilat dekorasyon işleri, evin havasını oluşturan, yuvanızdaki yaşam kalitesini belirleyen çalışmalardan biridir. Evinizi yenilemek, kullanışlı ve temiz bir görünüm vermek için yapılan anahtar teslim komple tadilat, evinizin daha güzel görünmesi ve daha rahat hissetmenizi sağlar.
Evdeki huzur ve konforunuzu doğrudan etkileyecek olan bu komple tadilat sürecini işinde uzman bir ekip tarafından yürütülmesi ve planlanması gerekmektedir. Zira anahtar teslim komple tadilat dekorasyon süreci, sizin için hem sıkıcı hem de maliyet açısından yıpratıcı olabilir.
TADİLASYON olarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini aldıktan sonra projelendirme yapıyoruz. Ardından projenin anahtar teslimine kadar devam eden sürecin her aşamasında sizin yanınızdayız.

KOMPLE TADİLAT FİYATLARI

Komple tadilat ve dekorasyon işlerine başlamadan önce komple ev tadilatı ne kadar tutar, komple ev tadilatı kaça mal olur, komple ev tadilatı kaç para, komple ev tadilat maliyeti, komple daire tadilatı ne kadar soruları … gibi sorular hepimiz merak ederiz. Komple tadilat birçok iş grubunu kapsamaktadır. Komple ev tadilatı maliyeti beraber yürütülen bu işlerin arasından hangilerinin yapılıp yapılmayacağını tadilat yapılan yere göre farklılık gösterecektir. Komple tadilat fiyatları, tadilat yapılan yere ve yapılacak tadilat işlemlerine göre değişmektedir. Net fiyat, keşif yapılıp ve projelendirme ile ortaya çıkacağı unutulmamalıdır. Büyüklüğüne göre bir ev için istanbul da ortalama komple tadilat fiyatları şöyledir:
Evin Büyüklüğü Ortalama Komple Tadilat Fiyatları
60-90 m2 10.000-35.000 lira
90-150 m2 15.000-50.000 lira
150-200 m2 25.000 TL-60.000 lira

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİM

Web: www.tadilasyon.com
e-mail: info@tadilasyon.com
Tel: +90 532 414 53 97

KOMPLE TADİLAT SÜREÇLERİ

Komple ev tadilatı nasıl yapılır, komple ev tadilatı ne kadar sürer, komple tadilat süreçleri nelerdir?
Komple tadilat yapılacak mekanda tadilat işlerine başlamadan önce keşif yapılmalıdır. Tadilat sürecini yürütecek ekip, iç mimar ya da tadilat ustası, ev sahibinin istek ve beklentilerini aldıktan sonra yapılması gereken işleri tespit eder, komple tadilat süreçlerinin nasıl olacağını belirler. Keşfin ardından doğru bir iş planı çıkartılır. Karşılıklı anlaşmalar sağlandıktan sonra komple tadilat süreci başlar.
Tadilat çalışmalarına varsa kırım işleri yapılıp molozlar taşındıktan sonra sıhhi tesisat ve elektrik tesisatı işleri ile başlanır. Tesisat işlerini bitirilmesinin ardından parke ve fayans gibi zemin uygulamalarına geçilir.

ANAHTAR TESLİM KOMPLE TADİLAT VE DEKORASYON

Fayans, seramik ve parke gibi zemin yapı malzemeleri, yapılan işin şıklığı ve kalitesini yansıtmada önemli olduğu için zemin uygulaması işlerine diğer tadilat işleri nde olduğu gibi ciddi ehemmiyet gösterilmelidir. Banyo ve mutfaklarda fayans ve seramik uygulamaları varsa onlar tamamlanır. Zemindeki çalışmalar bitirildikten sonra duvarlara geçilir. Duvarda ve tavanda, sıva ve alçı alçıpan işleri yapıldıktan sonra komple tadilat ve dekorasyona uyum sağlayacak duvar boya seçimini yaparak, boya ve badana işlerine gerçekleştirilir.
Duvarla birlikten tavandaki asma tavan ya da alçı tavan işlerini tamamlanmasıyla birlikte mobilya ve dolap yapımı montaj işlemlerine başlanır. Banyo ve mutfaklardaki batarya ya da duşakabinler yerine takılır. Mutfak dolapları, masa, parke ve duvar boyası ile uyumlu olmasına dikkat edilmesinde fayda vardır. Bütün bu işlemlerin ardından proje yeniden kontrol edilip, temizlik yapıldıktan sonra anahtar teslim komple tadilat ve dekorasyon süreci tamamlanmış olur.

KOMPLE EV TADİLATI NE KADAR SÜRER

Komple ev tadilatı ne kadar sürer sorusunun cevabı ise şantiyenin büyüklüğüne ve yapılacak tadilat işlerine göre değişiklik gösterir. Ortalama 75 m2 bir ev, daire için komple tadilat süresi 10 gün ile 25 günü bulmaktadır.
TADİLASYON, Komple Ev Dekorasyonu, Komple Tadilat ve Dekorasyon işleri olarak kısaca şu hizmetleri vermekteyiz:
Keşif ve Projelendirme
Seramik Fayans Uygulama İşleri
Mobilya İmalatı ve Montajı
Su ve Elektrik Tesisatı İşleri
Alçıpan İşleri
Boya Badana İşleri
Parke Döşeme İşleri
Kartonpiyer İşleri
İç Kapı – Dış Kapı – Bahçe Kapısı – Çelik Kapı İşleri
Pencere ve Balkon Kapama Sistemleri
Bölme Duvar ve Asma Tavan Sistemleri
Alüminyum Doğrama
Tavan ve Niş Uygulamaları
Mermer Granit İşleri
Çatı Tadilatı

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİM

Web: www.tadilasyon.com
e-mail: info@tadilasyon.com
Tel: +90 532 414 53 97

KOMPLE TADİLAT VE DEKORASYON İŞLERİNDE NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Komple tadilat dekorasyon işlerine start vermeden önce dekorasyon modelleri ve dekorasyon fikirleri gözden geçirilmeli. Dekorasyon tarzı belirledikten sonra yapı marketlerdeki modeller incelenerek nasıl durduğu hakkında daha somut bir fikir sahibi olabilirsiniz. Seçtiğiniz tarza uygun yapı malzemelerin seçimini yaparak evinizi yeniden baştan aşağı cap canlı bir hale büründürebilirsiniz. Komple tadilat ve dekorasyon işlerini yürütecek ekiple seçtiğiniz modelleri ve tarzı konuşarak, doğru fiyatlandırma yapma noktasında fikir sahibi olabilirsiniz. İşe başlamadan önce bütçenizi iyi tespit etmelisiniz. Bütçenizi ve tarzınıza göre yapı malzemesi seçimi yapabilirsiniz.

KOMPLE TADİLAT İSTANBUL

Komple tadilat, komple tadilat dekorasyon, komple tadilat fiyatları, komple tadilat istanbul, komple tadilat fiyatları istanbul. komple ev tadilatı maliyet, komple ev tadilatı, komple tadilat işleri, komple banyo tadilat.

tadilasyon_iletisim

KOMPLE DAİRE TADİLATI

Komple bina tadilatı, komple ev tadilatı beylikduzu, komple daire tadilatı, komple daire tadilatı ne kadar, komple tadilat ve dekorasyon, komple ev tadilat, komple ev tadilatı ne kadar tutar.

KOMPLE EV TADİLATI KAÇA MAL OLUR

Komple ev tadilatı kaça mal olur, komple ev tadilatı kaç para, komple ev tadilat maliyeti, komple ev tadilatı maltepe
komple ev tadilatı ne kadar tutar 2017, komple ev tadilatı ne kadar tutar 2018,komple ev tadilatı ne kadar tutar 2019.

KOMPLE EV TADİLATI NE KADAR SÜRER

Komple ev tadilatı nasıl yapılır, komple ev tadilatı ne kadar sürer, komple ev tadilatı umraniye, komple ev tadilatı yaptıranlar, komple ev tadilatı yapan firmalar, komple ev tadilatı 2018.

Bir cevap yazın