BOYA BADANA

Boya badana işleri, hassasiyet ve profesyonellik ister. Gerek iç mekan boyama, gerekse dış cephe boyama olsun eviniz, kaliteli bir hizmeti ve kusursuz bir yüzeyi hak ediyor. TADİLASYON boya badana ekibi olarak, çeşitli iç / dış boyama, koruyucu kaplamalar, boyama, mimari kaplamalar sunuyoruz.
Tek bir odada duvarları boyamadan büyük bir tadilat veya özel yapım projesine kadar tüm boyama ihtiyaçlarınız için profesyonel ve kişisel hizmet veriyoruz.

Oturma odaları, banyolar, mutfaklar, fuayeler, yatak odaları, tavan araları, bodrumlar, yemek odaları, oyun odaları, misafir odaları, merdivenler, gezinme alanları, ev ve ofisler, iç avluları, tavanları, duvarları, zeminleri, başka bir deyişle – her şeyi boyarız!
Zamanınıza saygı duyuyor, projenizle ilgili güncellemeler sağlıyor ve yıllarca keyif alacağınız bir ev ortamı oluşturmak için sizinle yakın çalışıyoruz.

Bizimle birlikte çalışarak boya badana işlerinizi nasıl kolay hale getirdiğimizi siz de göreceksiniz. Faydalı öneriler sunarak, boya seçiminde doğru tercih yapmanızı sağlıyoruz. Detaylara ve işçiliğe olan hassasiyetimiz, evinizin güzelliğini ve uzun ömürlülüğünü sağlayacaktır.
Tüm proje boyunca sizinle iletişim halinde olarak, tam da hayal ettiğiniz sonucu elde etmenize yardımcı oluyoruz. Temiz iş çıkartmak konusunda ve müşterilerimizin talepleri konusunda titiz, sabırlı ve yardımsever olmaya özel hassasiyet gösteriyoruz.

Amacımız müşterilerimizin beklentilerinizi karşılamak ve hatta aşarak evinizi sıcak bir yuvaya dönüştürmektir.
Sektördeki 30 yıla yakın uzmanlığımızla boyama ekiplerimiz işlerini hızlı ve yüksek standartlarda bitirmek için ne yapacaklarını konusunda gerekli tecrübeye sahiptir.

BOYA BADANA İŞLERİ SÜRECİ

TADİLASYON boyama ekipleri olarak boya badana işleri sürecini müşterilerimizle şu şekilde yürütmekteyiz.

1 – Renk Seçimi
Başlamadan önce renginizi seçmeniz gerekecek. Zaten duvarınızda bulunan bir rengi kopyalamak istiyorsanız, referans olarak eski bir boya kutusunu kullanabilir veya boyahaneye bir çip götürebilirsiniz. Görselleştirici araçlarımızla boyanın rengini, yüzeyini ve türünü belirlemenize yardımcı olabiliriz ve ayrıca bir karara varmak için yardıma ihtiyacınız olursa Renk Danışmanlığı Hizmeti sunuyoruz.

2 – Alanı Koruma
Mobilyaları ve zeminleri yeni, temiz bir koruyucu plastik örtü ile kaplıyoruz. Ayrıca zeminlerinizi, odanın her santimini sabitlemeye özen göstererek damla bezlerle koruyoruz.

3 – Yüzeyleri Hazırlama
Boya ekibimiz, tavan ve duvarlardaki delik veya çatlakları doldurarak, lekeleri kapatarak ve gevşek veya eski boya dahil düz olmayan yüzeyleri zımparalayarak duvarları iç boyamaya hazırlar. Bu, mükemmel bir yüzey için gerekli olan pürüzsüz ve temiz tuvali oluşturur.

4 – Yeni Boya Uygulama
Önceki adımda onarılan herhangi bir alan astarlandıktan sonra, tek tip bir yüzey için üstün kaliteli boyalar uygularız. Düz, mat, yumurta kabuğu, saten, yarı parlak ve çok parlak dahil olmak üzere birden fazla kaplama seçeneği vardır ve bilinçli bir karar verebilmeniz için her birinin faydalarını önceden sizinle birlikte gözden geçireceğiz. Süre, işin büyüklüğüne göre değişecektir, ancak her zaman olabildiğince hızlı ve verimli çalışmayı sağlayacağız.

5 – Temizlik
Boya birkaç saat içinde kurur ve bu olurken evi boşaltmanıza gerek yoktur. Ekip, tüm boyama malzemelerini ve kaplamaları kaldırır. Zeminlerinizi ve halılarınızı süpürüyor ve her şeyi tam olarak bulduğumuz yere geri koyarken, çalışma alanını temizlerken titiz bir iş yapmaya özen gösteriyoruz.

6 – İncelemeden Geçin
Kendi incelememizden sonra, Şantiye Şefiniz size işimizi gözden geçirme ve herhangi bir ilk geri bildirimi sağlama fırsatı vererek alanda size rehberlik edecektir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİM
Web: www.tadilasyon.com
e-mail: info@tadilasyon.com
Tel: +90 532 414 53 97

DIŞ CEPHE BOYASI NASIL YAPILIR?

Boya badana fiyatları

İstanbul boya badana ustası, boya badana fiyatları, 3+1 ev boyama fiyatları istanbul, 2+1 ev boyama fiyatları, boya badana kağıthane.
Boya badana fiyatları
Ev boyama fiyatları 2020, ev boyama fiyatları 2021, boyacı ustası, evimi kaça boyatırım, boya badana fiyat hesaplama, boyacı ustası, boya badana fiyatları. Alçı boya ustası, evi kaça boyatırım, alçı boya fiyatları, boya badana işleri, boya badana istanbul, boya badana alçı işleri, boya badana ustası,

Boya badana işçilik fiyatları
Boya badana fiyat hesaplama, boya badana kaç gün sürer, boya badana işçilik fiyatları, boya badana firmaları, ev boya badana fiyatları.

Boya badana kayaşehir,
Boya badana başakşehir, boya badana kayaşehir, boya ustası kayaşehir, boya badana Şişli, boya badana Sarıyer, boya badana Beyoğlu, boya badana fatih.

Bir cevap yazın