MERMER UYGULAMALARI

TADİLASYON Ekibi, beklenen şıklığı fazlasıyla karşılayan mermer uygulamaları ile dilediğiniz tarzı yaşam alanlarınıza rahatça yansıtıyor.

Dayanıklılığı ve şıklığıyla yüz yıllardır mimaride vazgeçilmez olan mermer, artık iç tasarımlarda da yaygın bir şekilde kullanılıyor. TADİLASYON Ekibi, beklenen şıklığı fazlasıyla karşılayan mermer uygulamaları ile dilediğiniz tarzı yaşam alanlarınıza rahatça yansıtıyor.
Siz isteyin, Usta Ellerimiz, iç mimaride kullanılan en dayanıklı ve en şık malzemelerin başında gelen mermeri artık aşina olduğunuz görünümlerden çok daha farklı ve iddialı şekilde mekanlarınızaa uygulasın!
TADİLASYON Ustalarının tecrübeli ve modern işçiliği ile doğanın insanlığa armağan ettiği kıymetli yapı taşlarından mermer, pencere önü denizliklerinden asansör sövelerine, merdiven kaplamalardan mutfak ve banyo tezgahlarına bir çok alanda bambaşka bir form kazanıyor.
Sektördeki 20 yıllık tecrübesi ile TADİLASYON.com Ekibi, mermer uygulaması işlerinde şık ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Mermer Uygulaması Hizmetlerimiz:
Merdiven Kaplama
Dış Cephe Kaplama
Mutfak tezgahı & bankolar
Banyo & Hamam Uygulamaları
Şömine uygulamaları
Özel çalışmalar
İç mekan kaplama
Ankraj kaplama
Rıhtsız Asma
Merdiven Zemin Döşeme
Hilton & çanak Lavabo
Motifli zemin döşeme

Mermer Uygulamaları için fiyat almak istiyorum

Bir cevap yazın