Blog

Şişli mutfak tadilatı, Şişli mutfak tadilat ve dekorasyonu, Şişli mutfak yenileme. Şişli mutfak dolabı, Şişli mutfak dolabı.

Evimizin her yeri bizim için kıymetlidir. Ancak mutfakların hanımlar için ayrı bir yeri vardır. Bazen eskiyen dekorasyonu yenilemek, bazen de kullanım kolaylığı sağlamak, amacıyla mutfaklarımızı yenileme ihtiyacı duyarız.
TADİLASYON.com olarak, İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Şişli’de de mutfak tadilatı ve dekorasyonu hizmeti vermekteyiz.

Tek elden tüm hizmet anlayışıyla hareket eden TADİLASYON.com, Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu işlerinde fayans, parke, su tesisatı, elektrik tesisatı gibi her kalemde ustaları bünyesindeki barındırarak müşterilerinin tek muhatabı olarak çözümler üretmektedir. Böylelikle müşterimiz, tek tadilat firmasıyla muhatap olup, hem zamandan hem da bütçelerinden tasarruf sağlayacaklardır.
TADİLASYON.com’un usta elleri ile mutfaklarınız inanılmaz dönüşümlerle canlanıyor.

ŞİŞLİ KOMPLE MUTFAK TADİLATI

TADİLASYON.com olarak, Şişli komple mutfak tadilatı ya da mutfak dekorasyonu hizmeti verdiğimiz gibi talebe göre özel uygulamalar da yapıyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda mutfak dolabı yenilemesi ya da tezgâh fayans yenilemesi gibi küçük dokunuşlarla da mutfaklarda büyük değişim sağlıyoruz.

TADİLASYON NASIL ÇALIŞIYOR?
Müşterilerimizden gelen Şişli mutfak tadilatı, Şişli mutfak yenileme ya da Şişli mutfak dekorasyonu talebini aldıktan sonra, işlem yapılacak yerde keşif yapmaktayız. Yapılan keşif ardından izlediğimiz yol şöyle;

ÖNCE PLANLAMA YAPIYORUZ?
Evinize – iş yerinize gelip mutfağınızın genel ölçülerini alarak keşif yapıyoruz. Keşif sonrası bütçe planı hazırlayıp detayları ile birlikte size teklifimizi sunuyoruz. Teklifimiz kabul edilirse, (talep halinde) mutfağınızı bütçenize ve zevkinize göre tasarlayıp 3D çizim ve modelleme yapıyoruz. Ardından kullanılacak malzeme belirlenerek detayları içeren karşılıklı hakların korunması adına sözleşme hazırlıyoruz. Bu sözleşmede başlama ve bitiş süresini belirtiyoruz.

SONRA UYGULAMAYA GEÇİYORUZ
Mutfağınızın önceki tüm eski malzemesini ve tadilat esnasında çıkan hafriyat malzemesini naklederek şehir çöplüğüne taşıyoruz.
Mutfağınızın elektrik ve sıhhi tesisatını yeni plana göre yeniliyoruz.
Belirlenen fayans, cam mozaik, dekor, granit ve mutfak dolabı uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.
Belirlenen eviye batarya armatür led aydınlatma ve diğer aksesuarların montajını yapıyoruz.
Tadilat sonrası mutfağınızın en ince detayına kadar genel temizliğini yapıp teslim ediyoruz.

MUTFAK TADİLAT ÖRNEKLERİ
Mutfak tadilat örnekleri mizi PROJELERİMİZ sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

MUTFAK TADİLAT FİYATLARI
Şişli mutfak tadilat fiyatları, tadilat ve dekorasyonda tercih edilecek malzemelerin yanı sıra, yapılacak uygulamaya göre değişiklik gösterir. Sağlıklı bir mutfak tadilat fiyatı nın yapılacak keşiften sonra verilebileceğini unutmamak gerekir. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

İLETİŞİM
Web: www.tadilasyon.com
e-mail: info@tadilasyon.com
Tel: +90 532 414 53 97

MUTFAK TADİLATI KAÇ GÜN SÜRER?
Mutfak Tadilatı kaç gün sürer? Mutfak Tadilatı ne kadar sürer? sorularının yanıtı, mutfakta yapılacak tadilat ve dekorasyon işlerine göre değişiklik gösterir. Mutfak dolapları hazır alınırsa bu süre çok daha olurken, mutfak dolapları özel yaptırılırsa kullanılan malzemenin türüne göre, tadilat süresi uzayacaktır. Membran ve profil kapaklı mutfaklar kısa sürede üretilebilirken ahşap kaplama ve lake mutfaklar için bu süre daha uzun olmaktadır. Mutfak dolabı üretimi sürerken, mutfaktaki tadilat işleri eş zamanlı olarak devam eder. Mutfak Tadilatı ortalama bir hafta ile bir ay sürmektedir.

ŞİŞLİ MUTFAK TADİLATI

Şişli Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Şişli 19 Mayıs Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Şişli Bozkurt Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Şişli Cumhuriyet Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Şişli Duatepe Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Şişli Ergenekon Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.

Şişli Esentepe Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Şişli Eskişehir Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Şişli Feriköy Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Şişli Fulya Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Şişli Gülbahar Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Şişli Halaskargazi Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.

Şişli Halide Edip Adıvar Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Şişli Halil Rıfat Paşa Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Şişli Harbiye Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Şişli Kaptanpaşa Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Şişli Kurtuluş Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Şişli Kuştepe Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.

Şişli Mahmut Şevket Paşa Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Şişli Mecidiyeköy Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Şişli Merkez Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Şişli Meşrutiyet Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Şişli Paşa Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu.

Şişli Teşvikiye Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Şişli Yayla Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu
Şişli İnönü Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu

Şişli mutfak, Şişli mutfak tezgahı, Şişli mutfak dolabı, Şişli mutfak dolapları, Şişli mutfak tadilat, beyaz mutfak Şişli, mutfak dekorasyonu Şişli.
Şişli mutfak tadilat, Şişli mutfak tadilatı, Şişli mutfak tadilat örnekleri.
Şişli mutfak tadilat fiyatları, Şişli mutfak tadilatı kaç gün sürer. Şişli mutfak tadilatları, mutfak tadilatı Şişli, mutfak tadilatı İstanbul. Mutfak tadilatı yaptıranlar, mutfak tadilatı ankara. Mutfak tadilat fikirleri, mutfak tadilat modelleri, mutfak tadilat dekorasyon. Mutfak tadilat fiyatı, mutfak tadilat aşamaları, mutfak tadilat Şişli, mutfak tadilatı armut.

ŞİŞLİ MUTFAK TADİLAT FİRMALARI
Şişli mutfak banyo tadilat fiyatları, Şişli mutfak banyo tadilat. Şişli mutfak banyo tadilat firmaları, Şişli mutfak banyo tadilatı, Şişli mutfak banyo tadilat fiyat, Şişli mutfak dolapları tadilat. Şişli mutfak dolabı tadilatı, Şişli mutfak dolapları tadilatı. Şişli mutfak dolabı tadilat, Şişli mutfak dekorasyonu tadilat. Şişli mutfak dolap tadilatı, Şişli mutfak tadilat dekorasyon, Şişli eski mutfak tadilat.
Şişli mutfak tadilatı fiyatları, Şişli mutfak tadilatı fiyat. Mutfak tadilat hesaplama, mutfak tadilatı hesaplama, Şişli mutfak tadilat işleri, mutfak tadilat istanbul. Mutfak tadilatı kaça mal olur. Mutfak tadilatı ne kadar tutar, mutfak tadilatı ne kadar sürer. Mutfak tadilatı kaça mal olur 2018, mutfak tadilatı kaça mal olur 2019

MUTFAK MODELLERİ

Mutfak tadilatı kaç para, Şişli mutfak komple tadilat, Şişli mutfak tadilatı ne kadara mal olur.
Şişli mutfak tadilatı ne kadar, Şişli mutfak tadilat maliyeti, Şişli mutfak tadilatı maliyeti. Mutfak tadilatı nasıl yapılır, mutfak tadilat sözleşmesi, mutfak tadilatı öncesi sonrası, mutfak tezgâhı tadilat. Mutfak tezgâh tadilat mutfak banyo tuvalet tadilat. Şişli de mutfak tadilatı yapan firmalar. Şişli mutfak tadilatı yapanlar, İstanbulda mutfak tadilatı yapan firmalar. Mutfak modelleri, mutfak dolabı, mutfak masası, mutfak dolapları, mutfak dolap, beyaz mutfak.

Bir Cevap Yazın