Blog

Üsküdar parke ustası ekimizle, İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Üsküdar’da da laminat parke, lamine parke, masif parke, derzli parke, ahşap parke gibi her türlü parke döşeme işlerinizde çözümler üretiyoruz. Parke döşeme işi uzmanlık ister. Üsküdar parke ustası, parke döşemeye başlamadan önce mekanda hazırlık yapmak gerekir. Üsküdar parke döşeme ustası işe koyulmadan önce özellikle şunlara dikkat etmek gerekir;

• Parkeyi döşemeden önce su sistemi kontrol edilir ve sızıntı olup olmadığı kontrol edilir.
• Parke zeminin sıcaklığı 15 dereceden az olmamalıdır.
• Diğer tüm tadilatlar parke döşenmeden önce tamamlanmalıdır.
• Parke zeminin nem dengesinin korunması için pencere camları ve kar ayakkabısı takılması zorunludur.
• Parke döşeme işleminden önce, parseller ortamın nemine ayak uydurmak ve sonrasında kabarmamak için en az 2 gün koli içerisinde kalmalıdır.

• Masif parke zeminlerde poliüretan yapıştırıcılar tercih edilmelidir. Özellikle solvent bazlı ve su bazlı yapıştırıcılardan kaçınılmalıdır.
• Masif parke döşeme, odanın uzunluğuna paralel olarak döşenmelidir.
• Döşeme işleminden hemen sonra şap cila işlemi yerine 2 hafta bekledikten sonra şap cila işlemine geçilmesi daha doğrudur.
• Döşeme esnasında parsellerin şişmesini önlemek için parke ile duvar arasında 1.5-2 cm boşluk bırakılmalıdır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİM
Web: www.tadilasyon.com
e-mail: info@tadilasyon.com
Tel: +90 532 414 53 97

ÜSKÜDAR PARKE DÖŞEME USTASI

TADİLASYON Üsküdar parke ustası ekibi olarak, 30 yıla yakın tecrübemiz ile müşterilerimizin her türlü parke döşeme işlerinde kaliteli ve temiz işçilik, uygun fiyat anlayışıyla hizmetindeyiz. Üsküdar parke döşeme ustası kadromuzla İstanbul’un tüm bölgelerinden hizmet vermekteyiz. Parke döşeme işlerinizde profesyonel Üsküdar parke ustası, Üsküdar sistre cila ustası ekibimizle çalışmanız durumunda problemsiz ve sağlam ve kaliteli bir ve aynı zamanda garantili iş elde edersiniz.
Her türlü parke değişimi, sıfırdan parke döşeme, parke yenileme, sistre cila, süpürgelik değişimi, şilte veya strafor üstüne parke döşeme, parke montaj ve tamiri için bizi arayabilirsiniz.

komple_tadilat_isleri

PARKE DÖŞEME

ÜSKÜDAR PARKE USTASI

İstanbul Parke Ustası
Üsküdar Parke Ustası Üsküdar
Üsküdar Acıbadem Parke Ustası
Üsküdar Altunizade Parke Ustası
Üsküdar Bağlarbaşı Parke Ustası
Üsküdar Bahçelievler Parke Ustası.

Üsküdar Beylerbeyi Parke Ustası
Üsküdar Bulgurlu Parke Ustası
Üsküdar Çengelköy Parke Ustası
Üsküdar Ferah Parke Ustası
Üsküdar Kandilli Parke Ustası.

Üsküdar Kuzguncuk Parke Ustası
Üsküdar Selimiye Parke Ustası
Üsküdar Ünalan Parke Ustası
Üsküdar Üsküdar Parke Ustası.

PARKE USTASI

ÜSKÜDAR PARKE DÖŞEME

Üsküdar laminat parke ustası, Üsküdar parke ustası, Üsküdar parke döşeme ustası, Üsküdar parke döşeme, Üsküdar laminat parke montaj ustası. Üsküdar parke montaj ustası, parkeci, Üsküdar laminat parke fiyatları, parke fiyatları, laminat parke işçilik fiyatları, parke işçilik fiyatları. Laminat parke ustası fiyatları, parke fiyatları, Üsküdar parke ustası arayanlar, Üsküdar parkeci ustası, Üsküdar sistre cila ustası.

ÜSKÜDAR PARKECİ

Üsküdar Parke Ustası, Üsküdar Parke Uygulama, Üsküdar Parkeci, Üsküdar Parke Firması, Üsküdar Parke Döşeme Ustası, Üsküdar Laminat Parke Ustası.

tadilasyon_iletisim

Bir cevap yazın